Освітньо-професійна траєкторія педагога: практичний аспект

 На продовження циклу семінарів на базі досвіду керівників обласних авторських лабораторій 29 вересня 2020 року пройшов онлайн семінар-тренінг Ягодинець Наталії Олексіївни, учителя закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 12 м. Ковеля. Ініціатором заходу на виконання плану роботи ВІППО був відділ новацій та передових педагогічних технологій.

Наталія Олексіївна відмітила виняткову роль початкової школи у природничій освіті, адже тут
діти вперше потрапляють у світ знань про природу. Педагог вважає, що для успішного формування природознавчої компетентності, вивчення предмета в початковій школі повинно орієнтуватися на компетентнісно-орієнтований підхід із використанням сучасних освітніх технологій.
Як зацікавити дитину знаннями про довкілля? Як пояснити причини екологічних проблем? Саме на ці та інші питання відповідали педагоги ‒ учасники онлайн-семінару.
Свитка Наталія Валеріївна, методист відділу, презентувала присутнім творчий портрет і педагогічні здобутки Наталії Олексіївни, а також розповіла про мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації.
Завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій Шинкарук Ірина Вікторівна ознайомила з діяльністю обласних авторських лабораторій у 2020 році та особливою роллю перспективного педагогічного досвіду керівників лабораторій.
Усі учасники семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.
Ірина Шинкарук,
завідувач відділу новацій та
передових педагогічних технологій ВІППО